grudzień17

Makijaż sylwestrowy 2009

dodano: 17 grudnia 2009 przez RosaDorn


Coś mnie ostatnio wzięło na połączenie różu ze złotem :) Dziś następna wersja. Potrzebujemy czarnej kredki, różowego i złotego cienia, czarnego tuszu. Zaczynamy od narysowania czarnej kreski wkoło oka i tuż nad załamaniem powieki. Możemy to zrobić niedbale, będziemy ją rozcierać:). Po roztarciu czarnej kreski, na środek powieki ruchomej nakładamy różowy cień i rozcieramy go w kierunku łuku brwiowego. Następnie nakładamy nieco cienia na dolną powiekę ,pod kreskę i również rozcieramy i łączymy z górą. Kolejny etap to sylwestrowe złoto:) Nad kolorem różowym u góry i pod kolorem różowym na dole oka nakładamy duuuużo złota:), rozcieramy, poprawiamy czarną kreskę (teraz już na wyjściowo:) tuszujemy rzęsy. Ja pomalowałam również białą kredką wnętrze oka, bo było jakieś zmęczone:) Miłej zabawy


photo
oko: oko Zdjęcie pochodzi z notki Makijaż sylwestrowy 2009


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
patrycja gębka 17 grudnia 2009 patrycja gębka napisała:

niestety nie podoba mi się- kolorystyka bardzo przytłacza oko, a kredka położona bardzo niedbale; za to bardzo ładne bwi pzd!:)


zgłoś
RosaDorn 18 grudnia 2009 RosaDorn napisała:

Warto czasem czytać, nie tylko oglądać;) Wyraźnie napisałam, że kreska niedbała bo będziemy ją rozcierać;). A kolorystyka kwestia gustu:) oko mam wielkie to nic się nie stanie jak sobie poprzytłaczam:)